Kantory

Największa sieć kantorów w Polsce

Już od 1999 roku główną domeną naszej działalności jest skup i sprzedaż walut. Od początku naszego istnienia na rynku staraliśmy się zapewnić najwyższą jakość usług - tak, by nasi Klienci mogli korzystać z nich z maksymalną wygodą. Dzięki temu, że zawsze dostosowujemy się do ich potrzeb i bierzemy pod uwagę warunki panujące na lokalnym rynku – dziś stanowimy jedną z najbardziej rozpoznawalnych, stabilnych marek w swojej branży.

Szkolenia

Szkolimy Specjalistów

Wszechstronna wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży daje nam gwarancję odpowiedniej analizy potrzeb uczestników szkoleń. Nasze kursy charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym opartym na wiedzy teoretycznej i na bogatym praktycznym doświadczeniu naszych wykładowców. Są jednocześnie bardzo skuteczne ze względu na bardzo wysokie umiejętności prezentacyjne i komunikacyjne wykładowców oraz ich znajomość branży i wewnętrznych procedur obowiązująch w firmach i instytucjach, z którymi współpracujemy.

Programy

Wieloletnie doświadczenie w branży

Wdrażane przez nas oprogramowanie zostało stworzone na podstawie wieloletnich doświadczeń działalności związanej z obrotem walut i postępującą ogólną cyfryzacją. Nasze oprogramowanie jest ciągle rozwijane i dostosowywane do aktualnych trendów i wymogów jakie stawia dzisiejsza technologia, oraz na potrzeby związane z ciągłym rozwojem naszej firmy.

Prawne i praktyczne zagadnienia związane z obrotem złotem dewizowym i platyną dewizową

Cel kursu

Celem kursu jest zapoznanie uczestników z rynkiem metali inwestycyjnych w Polsce i na świecie (głównie złota i platyny) oraz zapoznanie z polskim ustawodawstwem ich dotyczącym. Szkolenie przygotowuje do pracy na stanowisku związanym z obrotem złotem dewizowym, a materiały szkoleniowe stanowią kompendium wiedzy dotyczącej metali inwestycyjnych.

    Zagadnienia

  • Metale inwestycyjne. Rodzaje inwestycji w złoto. Złote monety i sztabki – zagadnienia teoretyczne i praktyczne (metody rozpoznawania autentyczności)
  • Złoto i platyna w drodze do mennicy. Historia mennictwa – mennice polskie i zagraniczne. Producenci sztabek w Polsce i na świecie
  • Metody badania złota, podziały czystości
  • Próby i probiernictwo. Wybrane zagadnienia dotyczące Prawa Probierczego
  • Prawo Dewizowe
  • Szkolenie rozszerzone jest o zagadnienia Ustawa o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu działania terroryzmu
  • Obrót złotem i platyną dewizową– teoria i praktyka. Dokumentacja działalności w zakresie obrotu złotem dewizowym

Kurs zakończony jest sprawdzianem zdobytej wiedzy oraz uzyskaniem certyfikatu zgodnego z wymogami NBP, wydanego na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej (z dnia 3 lutego 2006 r.)

Czas trwania kursu

1 dzień (8 godzin dydaktycznych)

Cena

990 PLN

Cena kursu obejmuje udział w zajęciach wykładowo-warsztatowych, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z wymogami NBP. Informacje o najbliższym szkoleniu na stronie głównej portalu. Szkolenie odbywa się w przypadku zgłoszenia co najmniej 2 uczestników.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest nadesłanie zgłoszenia faksem lub pocztą elektroniczną oraz wpłata należności tytułem uczestnictwa (po nadesłaniu zgłoszenia).

Kontakt

Magdalena Rojewska
tel: (+48) 606 641 664
tel/fax: (42) 659 52 00
e-mail: szkofalselenia@exg.pl

2013 Exchange Group. Wszystkie prawa zastrzeżone.