Kantory

Największa sieć kantorów w Polsce

Już od 1999 roku główną domeną naszej działalności jest skup i sprzedaż walut. Od początku naszego istnienia na rynku staraliśmy się zapewnić najwyższą jakość usług - tak, by nasi Klienci mogli korzystać z nich z maksymalną wygodą. Dzięki temu, że zawsze dostosowujemy się do ich potrzeb i bierzemy pod uwagę warunki panujące na lokalnym rynku – dziś stanowimy jedną z najbardziej rozpoznawalnych, stabilnych marek w swojej branży.

Szkolenia

Szkolimy Specjalistów

Wszechstronna wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży daje nam gwarancję odpowiedniej analizy potrzeb uczestników szkoleń. Nasze kursy charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym opartym na wiedzy teoretycznej i na bogatym praktycznym doświadczeniu naszych wykładowców. Są jednocześnie bardzo skuteczne ze względu na bardzo wysokie umiejętności prezentacyjne i komunikacyjne wykładowców oraz ich znajomość branży i wewnętrznych procedur obowiązująch w firmach i instytucjach, z którymi współpracujemy.

Programy

Wieloletnie doświadczenie w branży

Wdrażane przez nas oprogramowanie zostało stworzone na podstawie wieloletnich doświadczeń działalności związanej z obrotem walut i postępującą ogólną cyfryzacją. Nasze oprogramowanie jest ciągle rozwijane i dostosowywane do aktualnych trendów i wymogów jakie stawia dzisiejsza technologia, oraz na potrzeby związane z ciągłym rozwojem naszej firmy.

O SWW LCD - Systemie Wyświetlania Walut

SWW EXG SWW LCD (System Wyświetlania Walut LCD / Tablica kursów walut) to nasz autorski system odpowiedzialny za wyświetlanie kursów walut z programu KANTOR na nowoczesnych ekranach LCD i telewizorach plazmowych.
SWW LCD z sukcesem zastąpił stare tablice ledowe, których ograniczeniem był brak możliwości dodawania nowych walut czy zmiana kolejności ich wyświetlania.
SWW LCD automatycznie wyświetla wszystkie pozycje programu, dostosowując ich ilość do wielkości panelu, oraz dodatkowo wyróżnia wybrane pozycje, co jest skutecznym narzędziem promocji. System umożliwia również wyświetlanie na tablicy dowolnych treści tekstowych i graficznych.

Podstawowe funkcje

 • Automatyczne wyświetlanie aktualnych cen walut z programu KANTOR
 • Automatyczne dopasowywanie ilości walut do wielkości ekranu
 • Zakres wyświetlania walut na ekranach od 24" do 60"
 • Wyświetlanie skrótu waluty, pełnej nazwy oraz flag państwa dla łatwiejszego ich odróżniania
 • Możliwość umieszczenia tekstu informacyjnego bądź reklamy (min. koniecznych w kantorze komunikatów, adresu czy godzin otwarcia)
 • Możliwość umieszczenia własnego logotypu kantoru

ZESTAW INSTALACYJNY

 • Sterownik SWW - urządzenie z przygotowanym systemem i oprogramowaniem,
 • Okablowanie - kabel HDMI (obraz), oraz Micro USB (zasilanie),
 • Kartę SD - zestaw zawiera dwie karty SD z ustawieniami klienta (druga jako kopia zapasowa),
 • Czytnik kart SD - (do stworzenia kopii zapasowej ustawień).

Dodatkowo możliwość umieszczenia do 4 reklam!

 • wyświetlaj reklamę swojego kantoru, danych teleadresowych, czy godzin otwarcia!
 • standardowy cykl wyświetlania to 60 sekund (55 sekund waluty, 5 sekund jedna z reklam)
 • możliwość umieszczania własnych reklam, przygotowanych przez firmę reklamową (prosimy o podanie wymaganych danych przy zakupie)

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Minimalne wymagania komputera

 • System operacyjny: Windows XP/Vista/Win 7 (koniecznie 32 bit)
 • Procesor: 1,2 Ghz
 • Pamięć RAM: 512 Mb Win XP, 1024 < Win Vista/Win 7
 • Dysk Twardy: 5-50 Mb na program

Dodatkowe wymagania:

 • Oprogramowanie: Konieczna instalacja plików Net Framework 4 i Visual C++ Redistributable
 • Karta Sieciowa: Dodatkowa druga karta sieciowa w przypadku bezpośredniego podpięcia do komputera Tablicy LCD i internetu
 • Router/Switch: W przypadku gdy do internetu podpięte są więcej niż 2 urządzenia, unikamy podpinania drugiej karty sieciowej

GALERIA

Pasek informacyjnymi przewijany w dolnej części tablicy

Standardowo wyświetlają się następujące informacje:

 • Kantor nie rozmienia pieniędzy,
 • Banknotów zniszczonych i uszkodzonych nie skupujemy,
 • Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się
Możliwość kolorystycznego wyróżnienia dowolnych walut

Możliwość wyróżnienia najważniejszych walut poprzez zmianę ich koloru bądź umieszczenia walut z cenami hurtowymi.

System Wyświetlania Walut - SWW EXG System Wyświetlania Walut - SWW EXG System Wyświetlania Walut - SWW EXG System Wyświetlania Walut - SWW EXG System Wyświetlania Walut - SWW EXG System Wyświetlania Walut - SWW EXG System Wyświetlania Walut - SWW EXG System Wyświetlania Walut - SWW EXG

Pliki do pobrania

Dokument wymogów i procesu instalacji Systemu Wyświetlania Walut

Formularz zamówienia - SWW LCD:

Dane do faktury:
Dane kontaktowe:
Pole na dodatkowe informacje, uwagi:

Dodatkowo prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zamówienia.

Administratorem Państwa danych osobowych jest EXG Investments s.c. z siedzibą przy ul. Dekabrystów 10, 42-218 Częstochowa, tel.: +48 34 360 60 60, adres e-mail: biufalsero@exg.pl. Celem zbierania danych jest obsługa zamówienia oprogramowania do obsługi działalności kantorowej. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane, które Spółka przetwarza obejmują imiona i nazwiska, nazwę firmy, adres i numer NIP, numer telefonu kontaktowego i adres. Podanie tych danych nie jest wymagane przepisami prawa, niemniej odmowa ich podania uniemożliwi nam realizację zamówienia. Dane udostępnione przez Państwa podlegają udostępnieniu podmiotowi prowadzącemu obsługę księgową Spółki. Ponadto, mamy prawo do udostępnienia danych osobowych tym podmiotom, które z mocy prawa mają prawo zażądać od nas udostępnienia tych danych, w szczególności są to organy wymiaru sprawiedliwości, jak również organy podatkowe. Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych nie będzie przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane przez okres pięciu lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

2013 Exchange Group. Wszystkie prawa zastrzeżone.