Kantory

Największa sieć kantorów w Polsce

Już od 1999 roku główną domeną naszej działalności jest skup i sprzedaż walut. Od początku naszego istnienia na rynku staraliśmy się zapewnić najwyższą jakość usług - tak, by nasi Klienci mogli korzystać z nich z maksymalną wygodą. Dzięki temu, że zawsze dostosowujemy się do ich potrzeb i bierzemy pod uwagę warunki panujące na lokalnym rynku – dziś stanowimy jedną z najbardziej rozpoznawalnych, stabilnych marek w swojej branży.

Szkolenia

Szkolimy Specjalistów

Wszechstronna wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży daje nam gwarancję odpowiedniej analizy potrzeb uczestników szkoleń. Nasze kursy charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym opartym na wiedzy teoretycznej i na bogatym praktycznym doświadczeniu naszych wykładowców. Są jednocześnie bardzo skuteczne ze względu na bardzo wysokie umiejętności prezentacyjne i komunikacyjne wykładowców oraz ich znajomość branży i wewnętrznych procedur obowiązująch w firmach i instytucjach, z którymi współpracujemy.

Programy

Wieloletnie doświadczenie w branży

Wdrażane przez nas oprogramowanie zostało stworzone na podstawie wieloletnich doświadczeń działalności związanej z obrotem walut i postępującą ogólną cyfryzacją. Nasze oprogramowanie jest ciągle rozwijane i dostosowywane do aktualnych trendów i wymogów jakie stawia dzisiejsza technologia, oraz na potrzeby związane z ciągłym rozwojem naszej firmy.

Szkolenia w Exchange Group

Polski złoty i waluty obce, złoto dewizowe
Certyfikaty honorowane przez Narodowy Bank Polski
Obsługa klienta kantorowego (również w języku angielskim)
Stacjonarne szkolenia warsztatowe

  • Nasza firma od 10 lat prowadzi szkolenia cenione w branży i honorowane przez Narodowy Bank Polski
  • Z nami zdobędziesz uprawnienia do prowadzenia działalności kantorowej i obrotu złotem dewizowym!
  • Wieloletnie doświadczenie praktyczne naszych wykładowców gwarantuje ich wysoki poziom merytoryczny
  • Doskonała znajomość zagadnień prawnych i procedur obowiązujących w firmach i instytucjach z którymi współpracujemy sprawiają, że jesteśmy liderem szkoleniowym w branży

Zapraszamy na szkolenia:

Wykładowcy

MAGDALENA ROJEWSKA

Magdalena Rojewska Doktor nauk humanistycznych Uniwersytetu Łódzkiego (2015). Szkoleniami zajmuje się od roku 2008, kiedy to zdobywała praktykę poprzez projektowanie i prowadzenie szkoleń produktowych i sprzedażowych dla GE Money Banku oraz mBanku (karty kredytowe dla klientów RyanAir oraz Rossmann), a także firmy Netia (usługi telekomunikacyjne). Od 2010 roku w ramach działań agencji reklamowej Media 7 prowadziła szkolenia z zakresu sprzedaży usług reklamowych i metod prowadzenia prezentacji handlowych. Od 2006 roku związana z siecią kantorów Exchage Group. Obecnie dyrektor ds. szkoleń i rozwoju w EXG Investments S.A. Czuwa nad przygotowaniem oraz wdrożeniem nowych produktów w ofercie firmy oraz programów szkoleniowych i rozwojowych dla pracowników Grupy EXG, prowadząc równocześnie kursy zawodowe dotyczące zarówno obrotu wartościami dewizowymi, jak i ustawodawstwa z zakresu działalności kantorowej oraz przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Jej wszechstronna wiedza poparta jest również kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze bezpośredniego obrotu wartościami dewizowymi. Nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych warsztatach i szkoleniach.

OBSZARY SPECJALIZACJI:

  • Prawne i praktyczne zagadnienia związane z obrotem złotem dewizowym i platyną dewizową
  • Przeciwdziałanie praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu
  • Obsługa klienta/Obsługa klienta anglojęzycznego w kantorze wymiany walut

MONIKA ZŁOTNIK

Monika Złotnik Od 2002 roku związana z Grupą EXG. Specjalista z zakresu ustawodawstwa dewizowego oraz Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, również w zakresie bezpośrednich wdrożeń w różnych typach instytucji obowiązanych. Wieloletni praktyk w obszarze działalności kantorowej, od kilkunastu lat prowadzi szkolenia w zakresie rozpoznawania fałszywych znaków pieniężnych kilkunastu walut świata. Przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe dla kasjerów - zarówno w zakresie tematyki skupionej wokół zagadnień praktycznych, jak i ustawodawstwa oraz ewidencji wartości dewizowych. Kompleksowo przygotowuje dokumentację dla controllingu NBP.


OBSZARY SPECJALIZACJI:

  • Kurs kasjera złotowo-walutowego
  • Prawne i praktyczne zagadnienia związane z prowadzeniem działalności kantorowej
  • Przeciwdziałanie praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu

2013 Exchange Group. Wszystkie prawa zastrzeżone.