Kantory

Największa sieć kantorów w Polsce

Już od 1999 roku główną domeną naszej działalności jest skup i sprzedaż walut. Od początku naszego istnienia na rynku staraliśmy się zapewnić najwyższą jakość usług - tak, by nasi Klienci mogli korzystać z nich z maksymalną wygodą. Dzięki temu, że zawsze dostosowujemy się do ich potrzeb i bierzemy pod uwagę warunki panujące na lokalnym rynku – dziś stanowimy jedną z najbardziej rozpoznawalnych, stabilnych marek w swojej branży.

Szkolenia

Szkolimy Specjalistów

Wszechstronna wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży daje nam gwarancję odpowiedniej analizy potrzeb uczestników szkoleń. Nasze kursy charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym opartym na wiedzy teoretycznej i na bogatym praktycznym doświadczeniu naszych wykładowców. Są jednocześnie bardzo skuteczne ze względu na bardzo wysokie umiejętności prezentacyjne i komunikacyjne wykładowców oraz ich znajomość branży i wewnętrznych procedur obowiązująch w firmach i instytucjach, z którymi współpracujemy.

Programy

Wieloletnie doświadczenie w branży

Wdrażane przez nas oprogramowanie zostało stworzone na podstawie wieloletnich doświadczeń działalności związanej z obrotem walut i postępującą ogólną cyfryzacją. Nasze oprogramowanie jest ciągle rozwijane i dostosowywane do aktualnych trendów i wymogów jakie stawia dzisiejsza technologia, oraz na potrzeby związane z ciągłym rozwojem naszej firmy.

Złoto EXG

ZŁOTO INWESTYCYJNE FIRMY EXCHANGE GROUP

Złoto inwestycyjne EXG Exchange Group to firma z kilkunastoletnią tradycją na polskim rynku walutowym. Od 2010 roku wyznaczamy również trendy w zakresie obrotu złotem inwestycyjnym. Szeroki zakres produktów i usług oraz atrakcyjna lokalizacja (centra handlowe) sprawiły, iż cieszymy się zaufaniem setek tysięcy klientów naszych placówek w całym kraju. LIDER RYNKU WYMIANY WALUT Skup i sprzedaż walut jest naszą główną domeną od 1999 roku. Dzisiaj stanowimy największą i naj-bardziej rozpoznawalną markę w branży. Wyróżniamy się:
  • atrakcyjnymi, indywidualnie negocjowanymi cenami
  • szeroką dostępnością walut wakacyjnych i egzotycznych
  • wykwalifikowaną kadrą gwarantującą profesjonalną obsługę klienta
ZŁOTO INWESTYCYJNE

Wraz z doniesieniami o pogarszającej się sytuacji ekonomicznej kolejnych państw obserwujemy stabilny wzrost ceny giełdowej złotego kruszcu. Jednocześnie rokrocznie mamy do czynienia ze zmniejszeniem poziomu jego wydobycia. W przeciwieństwie do papierowej waluty jego ilość na pewno się nie zwiększy. Przesłanki te skutecznie działają na wyobraźnię inwestorów szukających realnej alternatywy inwestycyjnej. Złoto w postaci sztabek z czystego kruszcu jest doskonałą propozycją inwestycyjną również dla osób, które pragną ulokować nawet niewielki kapitał.

Nasza oferta to:
  • Złoto inwestycyjne z największych mennic na świecie
  • Sztabki EXG – uznana na rynku, własna marka sztabek próby 999,9 potwierdzonej europejską cechą konwencyjną.
  • Sztabki dostępne również w formie dedykowanych opakowań na różne okazje (40 urodziny, na komunię, młodej parze) jako Złote Prezenty.

Złoto od zawsze traktowane było jako pewna i trwała inwestycja, zwłaszcza w okresie niestabilności na rynkach finansowych. Wydarzenia ostatnich lat skłaniają inwestorów, do zrewidowania utartych poglądów dotyczących lokowania kapitału bez ryzyka jego utraty. Złoto w postaci sztabek to pewna inwestycja. Mamy bowiem w ręku narzędzie inwestycyjne w fizycznej postaci, a nie wyłącznie dokument potwierdzający jego wirtualne posiadanie.

Złota sztabka EXG 10z/31.1g Złota sztabka 999,9 - 31,1 g Waga: 31,1 g (1 oz)
Metal: Au o próbie 999,9
Produkt: EXG Investments S.A./Mennica Śląska
Pochodzenie: Polska
GWARANCJA ODKUPIENIA ZŁOTA W PUNKTACH W CAŁEJ POLSCE
Złota sztabka EXG 10g Złota sztabka 999,9 - 10 g Waga: 10 g
Metal: Au o próbie 999,9
Produkt: EXG Investments S.A./Mennica Śląska
Pochodzenie: Polska
GWARANCJA ODKUPIENIA ZŁOTA W PUNKTACH W CAŁEJ POLSCE
Złota sztabka EXG 5g Złota sztabka 999,9 - 5 g Waga: 5 g
Metal: Au o próbie 999,9
Produkt: EXG Investments S.A./Mennica Śląska
Pochodzenie: Polska
GWARANCJA ODKUPIENIA ZŁOTA W PUNKTACH W CAŁEJ POLSCE

2013 Exchange Group. Wszystkie prawa zastrzeżone.